4ka rozdáva dáta zadarmo ku každej SIM karte – Nové paušály od 4ky patria dlhodobo medzi najvýhodnejšie. Doba dátová však ani zďaleka nekončí a operátor teraz zvýhodňuje aj svoju základnú ponuku programu služieb Moja EÚ4ka SIM kartu. Pre každého, kto bude chcieť vyskúšať jej služby, ponúka 4ka oddnes 1 GB dát zdarma a bez viazanosti. Ako to funguje?

aplikácia moja 4ka
Zdroj: 4ka

4ka rozdáva dáta zadarmo ku každej SIM karte

PRVÁ GIGA je určená pre všetkých, ktorí ešte stále počítajú dáta na megabajty u svojho starého operátora a doteraz váhali nad vyskúšaním služieb 4ky. Od príchodu na trh, čiže takmer štyri roky, sme nezmenili cenu za minútu volania a SMS, ktorá je stále iba 4 centy a to ako doma, tak v celej EÚ.

Gigabajt dát navyše je pokračovaním našej misie rozdátovať Slovensko. Veríme, že poteší všetkých, ktorí ešte iba uvažujú nad prenesením svojho čísla do 4ky,“
povedal vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík

Každá SIM karta umožňuje využívať služby mobilného operátora, nie je však SIM ako SIM. Tá od 4ky umožňuje ako jediná volania a SMS iba za 4 centy za 1 MIN/SMS a dátovanie len za 1 cent za 1 MB v celej EÚ. Navyše, všetky volania v sieti 4ky po 3. minúte sú bezplatné a zákazník sa nemusí báť, že mu kredit po dlhšom čase nevyužívania služby prepadne.

4ka
Zdroj: 4ka.sk

4ka SIM karta má totiž najdlhšiu platnosť na trhu. Každá 4ka SIM karta je od začiatku nabitá štartovacím kreditom v hodnote 4 eurá. Po novom k nemu operátor za podmienok stanovených v cenníku pridáva 1 GB dát v celej EÚ pre každého nového zákazníka na 30 dní na vyskúšanie. 

Ďalšie dáta a paušál

Minúť jeden gigabajt dnes už nie je veľký problém, k 4ka SIM karte si preto môže zákazník dokúpiť hocikedy ďalší dátový balík GIGA s autoobnovou iba za 2 eurá. Jeho platnosť je pritom až 30 dní, prípadne do jeho vyčerpania. Vďaka novej mobilnej aplikácii Moja 4ka majú Štvorkári prehľad o svojich dátach k dispozícii priamo vo vrecku. 

Aj naďalej ostáva v platnosti jesenná akcia. V nej je možné získať 4ka SIM kartu zdarma aj so štartovacím kreditom v hodnote 4 eurá pri aktivácií ľubovoľného nového paušálu SLOBODA. Stačí si do 31. decembra 2019 zakúpiť nový paušál prostredníctvom e-shopu 4ky.

Zdroj: TS 4ka

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.