Práve v týchto momentoch sa v rôznych kuriérskych autách nachádza platobná karta Apple Card, ktorá bola ešte len včera sprístupnená používateľom smartfónu iPhone. Fyzická karta je zatiaľ dostupná iba amerických zákazníkom, takže mimo USA si ju žiaľ neužijeme. Karta je vyrobená z pevného titánu a prichádza s laserom vygravírovaným menom majiteľa karty.

Na prednej strane sa okrem mena nachádza aj čip a logo Apple, zatiaľ čo na zadnej strane nájdete logá bankových partnerov (v tomto prípade Mastercard a Goldman Sachs). A keďže ide o úplnú novinku, tak sa o nej rôzne fakty dozvedáme až teraz. Jeden z nich však väčšinu majiteľov nepoteší.

reakcie na apple card
Zdroj: youtube.com

Starajte sa o Apple Card ako v bavlnke

Apple totiž vydal detaily ohľadom jej údržby a o tom, ako by sa mala čistiť. Podľa inštrukcií na ochranu a údržbu by sa titánová karta nemala dostať do styku s denimom a kožou. To samozrejme znamená, že vačky našich riflí sú pre kartu nebezpečné. Rovnako sú na tom aj kožené peňaženky, do ktorých by ste kartu nemali zakladať.

Mohlo by totižto dôjsť k permanentnému odfarbeniu, ktorého sa už nikdy nezbavíte. Spoločnosť taktiež dodala, že by sa Apple Card nemala pri skladovaní dotýkať žiadnych iných kreditných kariet. Nevieme síce, ako vy, no my máme všetky kreditky zastrčené v jednej prepážke.

Apple Card
Zdroj: techbox.dennikn.sk

Rovnako sa neodporúča ani styk s drobnými v peňaženke, kľúčmi či inými predmetmi, ktoré by mohli kartu poškodiť. Apple Card by nemala byť skladovaná ani v blízkosti magnetov, pretože by sa magnetický prúžok mohol odmagnetizovať.

Na čistenie by sa mala používať jemná, mierne vlhká handrička z mikrovlákna. Pozor však na čiastočky prachu na handričke, ktoré môžu kartu poškodiť. Áno, starostlivosť o túto kartu je snáď väčšia, ako o malé bábätko.

Zdroj: hypebeast.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.