Rozmýšľali ste niekedy nad kúpou falošných sledovateľov na váš Instagram? Nuž, niekedy nad tým rozmýšľajú aj tie najväčšie a najznámejšie svetové celebrity. A rozmýšľajú nad tým v oveľa väčšom merítku ako my, obyčajní smrteľníci. Na scénu však prišiel protokol ICMP (Internet Control Message Protocol), ktorý preskúmal Instagram a Twitter účty rôznych osôb zo šoubiznisu.

Medzi celebritami sa objavili známe mená ako Kim Kardashian, Ellen DeGeneres či Ariana Grande. Veľmi zle sú na tom aj športovci, pričom hráč klubu Real Madrid, Toni Kroos má vôbec najviac falošných sledovateľov na Instagrame. ICMP sa pozrelo na zúbok 99 celebritám zo šoubiznisu a športu – a takto to dopadlo.

sťahovanie videí z Instagramu
Zdroj: albcan.org

Falošní sledovatelia na Instagrame

Najviac falošných sledovateľov zo sféry šoubiznisu má moderátorka Ellen DeGeneres, s neuveriteľným číslom až 58% z 75,6 miliónov sledovateľov. Na päty jej šliape kórejská K-Pop skupina BTS, ktorá má 48% falošných sledovateľov z 19,9 miliónov. Bronzovú medailu získala Kourtney Kardashian, ktorá ich má 49% z 80,7 miliónov (percentá sa odvíjajú od počtu sledovateľov).

Na zozname sa objavili aj jej sestry Kim Kardashian a Khloé Kardashian. Ďalej tam nájdete mená ako Ariana Grande, Miley Cyrus, Kevin Hart či Drake. Pokiaľ si chcete pozrieť celý zoznam, ktorý obsahuje aj športovcov, tak ho nájdete na oficiálnom rebríčku ICMP. Tam vedú mená ako Toni Kroos, Isco, Luka Modric či Neymar.

10 celebrít s najvyšším % falošných sledovateľov

1. Ellen DeGeneres – 49%
2. BTS – 47%
3. Kourtney Kardashian – 46%
4. Taylor Swift – 46%
5. Ariana Grande – 46%
6. Deepika Padukone – 45%
7. Miley Cyrus – 45%
8. Katy Perry – 44%
9. Khloe Kardashian – 43%
10. Priyanka Chopra – 43%

10 športovcov s najvyšším % falošných sledovateľov

1. Toni Kroos – 51%
2. Isco – 49%
3. Luka Modric – 49%
4. Philippe Coutinho – 48%
5. David Luiz – 46%
6. Neymar – 46%
7. Andres Iniesta – 46%
8. Kylian Mbappe – 45%
9. Ronaldo de Assis Moreira – 45%
10. Virat Kohli – 44%
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.