Videli sme už všeličo. Zvláštnosť je vďaka internetu, kde sa šíria informácie ako mor, už súčasťou nášho každodenného života. Pred pár dňami však svet pobláznil mysteriózny muž, ktorý dal viac ako 50 obyvateľom amerického štátu Virgínia zvláštny darček… Prečo vlastne tento mysteriózny človek roznáša staré televízie priamo pred dvere ľudí? Ide o vtip? Je za tým niečo viac? Poďme to spolu zistiť.

Záhadný človek roznáša staré televízie
Zdroj: washingtonpost.com

Záhadný človek roznáša staré televízie

Ako nadhadzuje náladu magazín The Washington Post, bolo to ako Vianoce. Akurát bol august, a jedinými darčekmi boli staré televízie. Och, áno. A Santa Claus mal miesto hlavy ďalšiu televíziu.

Obyvatelia viac ako 50 rodinných domov v okrese Henrico v americkej Virgínii si tento víkend pred dverami našli staromódne televízie. Situáciu opisuje aj policajt Matt Pecka, ktorý prezrádza, že v nedeľu ránu im začalo prichádzať množstvo hovorov od zmätených ľudí.

Televízie boli položené pekne pred dvere, obrazovkou otočenou k domu. Niektoré “donášky” boli zachytené aj na bezpečnostné kamery, kde sa situácia stáva ešte bizarnejšou.

Santa Claus má miesto hlavy televíziu. Video vyššie odhalilo jedného muža, oblečeného v modrom, ktorý má na hlave televíziu tak, aby mu nebolo vidno do tváre.

Zaujímavé je, že podľa polície nebol sám. Podľa všetkého mal pomocníka, oblečeného v bielom, ktorý taktiež roznášal staré televízie – a taktiež mal jednu na hlave. Toho sa však zachytiť nepodarilo, niektorí občania ho iba videli.

Miestny policajný dôstojník potvrdil, že behom hodiny televízie zozbierali a odniesli na miestne smetisko, kde ich okres zrecykluje. Polícia v tomto čine nevidí útok ani budúce nebezpečenstvo, no podnecuje ľudí, aby im volali, ak sa to bude opakovať:

“Vyhodnotili sme, že tu nešlo o skutočné ohrozenie občanov a bola to len malá komplikácia. Bolo to – [dlhá pauza] – unikátne.

človek roznáša staré televízie
Zdroj: nzherald.co.nz

Čo to…

Aj keď autority zistia identity ľudí, ktorí to spravili, pravdepodobne ich nebudú z ničoho obviňovať. Pecka povedal, že “to nebolo vykonané zlovestným spôsobom”. A to je pravda. Ako si môžete všimnúť na videu vyššie, televízny Santa Claus svoj darček umiestnil pred dvere veľmi opatrne. Navyše, ešte predtým, ako odišiel, sa otočil priamo do kamery a zakýval.

Zaujímavý žart zopár znudených študentov, dielo psychopata či odvážna marketingová kampaň Nikto nevie, prečo.

Čo by ste tipovali vy? Prečo tento človek roznáša staré televízie pred dvere ľudí? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: washingtonpost.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.