Donášková služba Wolt s exkluzívnou ponukou reštaurácií

Fínska spoločnosť Wolt získala na slovenskom trhu rýchlo stabilné miesto, ktorým je ich donášková služba, no neustále sa vyvíja. Mobilná aplikácia, ktorá získala dizajnérske ocenenie, si v App Store, ako aj Google Play, vďaka svojim výhodám drží hodnotenie nad 4.7 hviezdičky. Moderné používateľské rozhranie, intuitívny charakter aplikácie a vysoká kvalita služieb umožňuje zákazníkom jednoduchú a rýchlu objednávku z pohodlia svojho domova.

Vysoké hodnotenie služieb Woltu a spokojnosť s nimi sa odzrkadľuje v neustálom náraste zákazníkov. Prispieva k tomu skutočnosť, že zákaznícky servis odpovedá do 1 minúty, každé doručenie je 100 % CO2 neutrálne a kuriéri priemerne doručujú jedlo do 30 minút. A to z mnohých reštaurácií exkluzívne.

Vďaka Wolt má zákazník svoje obľúbené jedlo na stole naozaj rýchlo a z kvalitných reštaurácií. Ak patria medzi vaše obľúbené prevádzky ako Edo-Kin, Sajado, Hummus and Couscous, Yazu by SaSaZu, Regal Burger alebo NYC Corner, výber reštaurácii na Wolte vás určite poteší. Pre milovníkov rýchleho občerstvenia spustil Wolt začiatkom roka spoluprácu so sieťou reštaurácií McDonald’s.

Alebo uprednostňujete iné zvučné mená bratislavskej gastro scény? Pokébar, Grizzly Tacos, Burrito Fellas, Foodstock patria k ďalším kvalitným podnikom, z ktorých Wolt doručuje, a to pokojne až k dverám vášho domova.

Záujem Woltu o skutočne pozitívnu nákupnú skúsenosť zákazníkov sa premieta aj v mobilnej aplikácii – v dizajne, kvalitných fotografiách, ale aj intuitívnom používateľskom rozhraní, ktoré celý proces objednávky jedla uľahčuje. Výsledkom je priaznivá skúsenosť s aplikáciou, ktorej počet užívateľov narastá.

 

S výhodným kreditovým systémom ušetríte 5 €

Wolt ponúka možnosť získať zadarmo zľavu v kreditoch. Pozvite svojho známeho či priateľa pomocou svojho pozývacieho kódu a vy aj váš pozvaný priateľ získate 5 € na jedlo z Woltu. Akonáhle váš známy prvú objednávku dokončí, bude pripísaná zľava vo forme kreditu aj vám.

“Pri aplikácii od Woltu sa nemusíte báť nepredvídateľných výdavkov, o cene ste informovaní hneď,”
uisťuje spoločnosť svojich zákazníkov.

Takzvané základné doručenie (do 1,5 km) stojí 1,99 €. Pokiaľ sa však nachádzate od reštaurácie ďalej ako 1,5 km, doplatíte ešte ďalších 0,5 € za každých 500 metrov. Wolt si účtuje za dlhšie doručovanie preto, aby zaručil efektivitu celého rozvozu a mohli ste si objednať, napríklad, aj z druhého konca mesta. Maximálna cena za doručenie predstavuje sumu 5 €.

Doručovanie v najobývanejších častiach Bratislavy

Kam vlastne Wolt doručuje jedlo v rámci Bratislavy? To je jedna z najčastejších otázok. Aktuálne je to oblasť Starého aj Nového mesta, Ružinov, časť Petržalky, ale aj Karlova Ves alebo Koliba a Kramáre. Zároveň však aplikácia dáva používateľom možnosť, aby o svojej lokalite dali vedieť a doručovacia oblasť sa tak mohla časom rozrásť.

Manažéri a majitelia reštaurácií môžu nájsť na stránke formulár, ktorým sa tím Woltu bude následne zaoberať. Pre zákazníkov je sprístupnený chat v aplikácii, v ktorom môžu dávať svoje tipy, ktoré obľúbené miesto im na Wolte chýba, poprípade formou správy na Facebooku či na Instagrame.

Zdroj: TS Wolt

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.