Instagram aj Facebook majú ďalší výpadok. Aj keď stránky niektorým ľuďom načíta, prezriete si aj veci, ktoré potrebujete, avšak nové fotky určite nepridáte. Pridávanie fotiek a videí nefunguje ako na nástenke, tak ani v stories. Ak sa zo sociálnych sietí odhlasujete, tak je veľká pravdepodobnosť, že do konca výpadku sa ani neprihlásite.

Facebook Instagram výpadok
Zdroj: unlockunit.com

Kedy výpadok skončí?

Zatiaľ oficiálne nevieme, či sa jedná o výpadok alebo len nejakú údržbu a tak ani nevieme, koľko času to zaberie. Myslíme si však, že sa bude jednať len o pár desiatok minút. Naposledy mali Instagram s Facebookom takýto veľký výpadok pred 3 mesiacmi.

Aktualizácia 16:44 

Pribudli problémy s Instagram Stories, WhatsApp a Facebook Messenger.

Aktualizácia 22:48

Tento výpadok je naozaj veľký, trvá už cez 6 hodín!

Aktualizácia 00:20

Podľa našich informácií, služby začali opäť fungovať bez problémov. Užívateľom sa opäť začali načítať obrázky a taktiež nahrávanie obrázkov už funguje. Facebook zatiaľ oficiálne stanovisko k globálnemu výpadku nepublikoval. Výpadok trval cez 8 hodín a preto sa tento výpadok stal jedným z najväčších výpadkov za posledné roky. V prípade ďaľších problémov vás budeme informovať.

Všetky problémy, by mali byť odstránené.
Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.