Nová Fortnite aktualizácia priniesla aj Payload mód

Dňa 28. apríla bola na live serveroch hry Fortnite spustená veľká aktualizácia s označením 12.50. Poďme sa spolu pozrieť, čo všetko bolo vlastne zmenené a pridané.

Nerf zbrane Heavy Sniper Rifle

Heavy Sniper Rifle je zbraň, ktorá je oblúbená u hráčov hlavne pre jej damage a drop bulletov. Však v tomto update sa dočkala nerfu. Čas na prebíjanie nebol zmenený ale damage bol znížený z 157 na 132 (legendárná verzia).

Niektorých to môže nahnevať, ale dá sa to brať aj z druhej strany, a to z tej, že vás už nepriateľ nemôže zabiť na 1 ranu, keď máte vypité small shieldy a máte tak 150 životov.

Aim Assist

Epic Games sa rozhodlo optimalizovať výhodu Aim Assistu, ktorú majú hráči s ovládačmi nad hráčmi s klávesnicami a myšami.

V patchi 12.50 bol Aim Assist nerfnutý a zmena sa prejavila tým, že pôvodných 240 Hz teraz vyzerajú ako 60 Hz. Vďaka tomuto nebude take ľahké zamieriť na cieľ. Stále prebiehajú testy, takže sa to v budúcich dňoch alebo týždňoch môže ešte celé zmeniť alebo vrátiť.

hra fortnite
Zdroj: pinterest.com

Operation: Payload

Ak ste niekedy už hrali Overwatch alebo Team Fortress 2, tak možno viete, o čom tento mód je. Hráči sú rozdelení do dvoch tímov. Jeden z nich sa snaží “Payload” pretlačiť na nepriateľskú stranu a ten druhý sa zasa sústredí na to, aby tomu zabránili.

Tento zatiaľ dočasný mód do hry určite privedie veľa nových stratégií a možno si ho budeme môcť zahrať ešte dlhšie, ako to štúdio Epic Games plánovalo.

Party Royale

Skúsme si všetci niečo iné. Namiesto zbierania zbraní, materiálov a snahy zabiť všetkých súperov a vyhrať tým zápas, si zahrajme si Party Royale.

Je to nový mód, ktorý bol pridaný do Fortnite v tomto patchi. Bude k nemu pridaná aj špeciálna mapa a budeme si tam môcť zasúťažiť s kamarátmi a zabaviť sa pri minihrách.

Skiny a Emoty

Tento patch nám priniesol aj radu nových skinov. Bol pridaný aj nový starter pack, za ktorý dostanete V-Bucks, Yellowjacket skin a Harvesting Tool.

Ostatné skiny ako Envision, Nightlife, Vix, Goldie a Hugo budú postupne dostupné niekedy v budúcnosti v shope spolu s Back Blingami, Glidermi, Wrapmi a Harvesting Toolami.

Určite sa máme na čo tešiť, a toto je podľa Epic Games iba “začiatok” toho, čo sa bude v budúcnosti diať.

Zdroj: dexerto.com, progameguides.com, dexerto.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.