Google Pay chystá platby vlastnou kartou

Služba internetového giganta sa rozšírila ako požiar po celom svete a dnes ju využívajú milióny ľudí s Android zariadeniami. Ako ukazujú uniknuté informácie, Google Pay sa teraz chce posunúť na novú úroveň a predstaviť možnosť platby ich vlastnou fyzickou kartou.

Google už niečo podobné v minulosti spravil, keď klientom v programe The Google Wallet poskytol plastovú debetovú kartu. V budúcnosti by túto možnosť chceli rozšíriť celoplošne na platobnú platformu Google Pay.

Keď sa zahraničné médium TechCrunch opýtalo spoločnosti na tieto informácie, technologický gigant ich nevyvrátil. Miesto toho Google poskytol nasledujúce stanovisko:

“Skúmame spôsoby, akými môžeme spolupracovať s bankami a kartovými spoločnosťami v USA, aby sme prostredníctvom Google Pay poskytovali smart účty, ktoré pomôžu klientom s využívaním užitočných prehľadov a finančných nástrojov, zatiaľ čo ich peniaze budú uložené na poistenom účte. Naši aktuálni poprední partneri sú Citi a Stanford Federal Credit Union. Tešíme sa, keď vám v budúcich mesiacoch odhalíme viac detailov.”

Zdroj: androidpolice.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.