Pamätáte si ešte na exkluzívnu PS4 hru Ghost of Tsushima, ktorú sme si mali zahrať ešte v decembri 2019? Tvorcovia titulu nakoniec oficiálny dátum premiéry presunuli do druhej polovice roku 2020.

Ghost of Tsushima je určite lákadlom fanúšikov, pretože vo svojom vnútri skrýva gameplay z obdobia feudálneho Japonska. Takúto hru sme tu veru ešte nemali a najnovší prínos vývojárskej spoločnosti Sucker Punch Productions sľubuje výnimočnosť. Ako si budete môcť všimnúť nižšie vo videu, tento herný titul spája viacero obľúbených prvkov, ktoré sme mohli vidieť napríklad v hrách Assassin’s Creed alebo Uncharted.

Ghost of Tsushima
Zdroj: gadgetpilipinas.net

Bude hra Ghost of Tsushima vydaná aj na konzolu PS5?

To, čo nám tvorcovia zatiaľ prezradili vyzerá vzrušujúco. Hrateľnosť prekonala všetky očakávania a je zmesou napätého stealthu a nádherných bojových sekvencií. Hra je zaujímavá aj tým, že vývojárska spoločnosť spolupracuje so skutočnými samurajmi, s cieľom urobiť hru vernou kópiou minulých udalostí na území Japonska.

Šéf spoločnosti Sony Shuhei Yoshida pred nejakým časom povedal, že grafika hry Ghost of Tsushima je tak vzrušujúca, že pri videní hry mu nabehli zimomriavky. No aj cez takéto pozitívne informácie sme sa jej nedočkali koncom roka 2019, ale tvorcovia jej vydanie odložili.

Pôvodne si verejnosť myslela, že meškanie vydania bude z dôvodu prerobenia hry tak, aby si ju hráči mohli zahrať na nadchádzajúcej konzole PS5. Takéto niečo sa však neudeje, ale to nebude pravdepodobne platiť o inom Sony hernom titule The Last of Us 2. Táto hra taktiež zažila preloženie na jar 2020.

Napriek tomu, že tvorcovia nechávajú fanúšikov stále čakať, nemusí to pre herný priemysel predstavovať až taký problém. Mnohé hry, ktoré boli v minulosti oneskorené kvôli problémom s kvalitou, poskytli vývojárom dostatok času k tomu, aby vylepšili všetky potrebné detaily a hru priviedli do dokonalosti.

Ak sa nad tým zamyslíme, že by sme sa hry dočkali v roku 2019, boli by sme pravdepodobne v určitých smeroch sklamaní. Takýto krok slúži niečo ako prevencia pred chybami, ktorým sa chcú tvorcovia vyhnúť.

Tešíte sa na herné tituly Ghost of Tsushima alebo Last of Us 2? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.