Huawei Mate 30 Pro si kúpite už aj online, darčeky k nemu dostanete tiež

Smartfón Huawei Mate 30 Pro bol k dispozícii výlučne v kamenných predajniach PLANEO Elektro. Spolu s ostatným sortimentom sa aj jeho predaj presunul na web. Ponuku to neovplyvnilo – k zakúpenému smartfónu dostanete bezdrôtové slúchadlá, nabíjačku, kryt aj hodinky.

Na Slovensku sa smartfón Mate 30 Pro predáva od februára a to exkluzívne iba v sieti PLANEO Elektro. V piatich vybraných predajniach bolo možné zoznámiť sa s prístrojom za prítomnosti školeného zástupcu spoločnosti Huawei, vo zvyšných 45 predajniach poskytli viac informácií o tejto novinke školení predajcovia. Prijatím opatrení proti šíreniu koronavírusu PLANEO Elektro zatvorilo všetkých 50 predajní a mohlo by sa zdať, že tak padla aj jediná možnosť dostať sa k Mate 30 Pro.

“Za mesiac sme predali viac ako 50 kusov tohto dlho očakávaného modelu, v systéme máme ďalšie objednávky. Záujemcov o tento smartfón dočasným zatvorením predajní nechceme sklamať, naopak – robíme všetko pre to, aby ľudia nakupovali bezpečne z pohodlia svojho domova. Ponuku Mate 30 Pro sme preto v nezmenenej podobe presunuli na náš web www.planeo.sk,”
ubezpečuje Jozef Kráľ, produktový špecialista PLANEO Elektro.

spolocnost huawei
Zdroj: aktuality.sk

Príslušenstvo k tomu

K smartfónu Huawei Mate 30 Pro tak pri online objednávke dostanete originálne Huawei príslušenstvo: bezdrôtové slúchadlá Freebuds 3 aj bezdrôtovú nabíjačku a tiež Smart View puzdro. Po vyplnení formulára spokojnosti po dvoch týždňoch používania smartfónu môžete získať aj hodinky Watch GT 2 46 mm za 249 €.

“Každý zákazník, samozrejme, dostáva 6-mesačnú VIP záruku na displej a telefonickú podporu od školeného Huawei špecialistu. Doprava zadarmo až domov sa týka aj tohto produktu,”
pripomína J. Kráľ.

PLANEO Elektro okrem exkluzívnej ponuky smartfónu Huawei Mate 30 Pro vychádza v ústrety zákazníkom na svojej webovej stránke planeo.sk aj výraznými akciami, dopravou zadarmo do 24 hodín a tiež možnosťou nákupu na splátky či bonusmi ako Cashback a Darček k tovaru.

Zdroj: TS PLANEO

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.