Po včerajšom úniku informácií sme sa dozvedeli, že sa nová generácia telefónov bude nazývať Apple iPhone 11, Apple iPhone 11 Pro a Apple iPhone 11 Pro Max. Dnes prichádzajú ďalšie informácie, ktoré vypustil Max Weinbach – dôveryhodný zdroj z portálu xda-developers. Tie sa zameriavajú na špecifikácie a hlavne na novú farbu, ktorá by mala byť predstavená.

Dozvedeli sme sa, že základný model iPhone 11 by mal prísť s vnútornou pamäťou až 128GB. Ide teda o dvakrát väčšiu pamäť, než ponúkajú základné verzie aktuálnej generácie. V tom prípade sa Apple úplne zbaví 64GB modelov, zatiaľ čo ostatné pamäte ostanú na veľkostiach 256GB a 512GB, teda bez zmeny.

iPhone 11 cena, dátum vydania a špecifikácie
Zdroj: 9to5mac.com

iPhone 11 príde aj so štvrtou farbou

Taktiež bolo spomenuté, že modely iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max budú mať super širokouhlú šošovku so zorným polom až 120º. Podporovať by mali nahrávanie v 4K kvalite s 30 fps. Čo sa týka farby, tak modely Pro a Pro Max by mali prísť so špeciálnou štvrtou farbou „dark green„, teda tmavá zelená.

Povráva sa, že práve táto farba bude mať reflektívny efekt, ktorý bude pod určitým svetlom vyzerať ako dúha. Znie to teda podobne ako nedávno oznámený Samsung Galaxy Note 10+, ktorý má rovnakú dúhovú farbu. Vo včerajšom úniku sme sa ešte dozvedeli, že najmenšiu obrazovku bude mať iPhone 11 Pro (5.8”), zatiaľ čo iPhone 11 bude mať 6.1” a najväčší iPhone 11 Pro Max príde s 6.5” obrazovkou.

apple iphone 11
Zdroj: timesnownews.com

iPhone 11 dátum vydania

Posledné informácie sa týkajú samotného oznámenia a následného vydania novej generácie Apple iPhone. Predpokladá sa, že telefóny iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max budú odhalené a oznámené už 10. alebo 11. septembra 2019. Apple neskôr svoje telefóny vydáva týždeň a pol po oznámení, takže vydanie novej generácie vychádza na 20. september. Na Slovensku to opäť môže byť o pár dní neskôr.

Zdroj: hypebeast.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.