Aj keď veľa produktových uvedení na trh bolo preložených na neurčito, technologický gigant Samsung to s novým koronavírusom nevzdáva. Spoločnosť má na zozname najnovší Galaxy Fold 2 a dočkať by sme sa ho mali koncom leta.

Spočiatku sa zdalo, že Samsung presunie výrobu na inokedy, ale nestane sa tak. Sériová výroba nového smart zariadenia začne už v júni. Otázkou však je, či výrobcom bude stačiť optimizmus a pandémia nenaruší ich plány.

Samsung Galaxy Fold 2
Zdroj: pocket-lint.com

Aký bude nový Samsung Galaxy Fold 2?

Výrobca potvrdil, že dizajn nového smart zariadenia bude podobný, ako sme mohli vidieť pri pôvodnom kúsku. Zmení sa veľkosť hlavnej obrazovky a nás čaká až 8-palcový displej (Samsung Galaxy Fold obsahoval 7,3-palcový displej).

Poteší aj výkon fotoaparátu a vidieť môžeme hneď niekoľko objektívov. Okrem primárneho 12 MP so širokým uhlom záberu nebude chýbať ani 12 MP ultra širokouhlý objektív, 64 MP teleobjektív a ToF VGA senzor. Predná kamera by mala mať 10 MP a 64 MP predná kamera by mala ponúknuť až trojnásobné priblíženie.

Samsung Galaxy Fold 2
Zdroj: phonearena.com

Nechýba ani stylus vo vnútri a vysoká cena

Ak máte radi písanie “perom”, vo vnútri konštrukcie by mal byť prítomný aj stylus, ktorý poznáme z radov Galaxy Note. Tvorcovia mysleli aj na rôznorodosť vo farbách a zaobstarať si ho budeme môcť v čiernom, zlatom, striebornom, modrom a dokonca aj ružovom prevedení.

Tento miniatúrny tablet dokáže naozaj veľa zaujímavostí a nechýba ani funkcia “multitaskingu”. Patríte medzi tých, ktorí veľmi radi robia viacero činností naraz? Samsung Galaxy Fold 2 vám takéto niečo ponúkne, ale pri platení siahnete naozaj veľmi hlboko do vrecka. Tento technologický skvost bude stáť totiž približne 2 000 eur.

Juhokórejský gigant ešte len pred nejakým časom uviedol na trh skladací smartfón Samsung Galaxy Z Flip, ale ako môžeme vidieť, pri skladacom patente ostanú aj tentokrát. Obojživelné smart zariadenie by sa malo začať predávať už koncom leta, ale či sa tak stane je nateraz otázne.

Čo hovoríte na najnovší Samsung Galaxy Fold 2? Dočkáme sa ho ešte v pôvodnom termíne alebo sa výroba presunie? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: techradar.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.