League of Legends skiny Louis Vuitton

League of Legends skiny Louis Vuitton – Herné štúdio Riot Games minulý mesiac oznámilo spoluprácu s prestížnou značkou Louis Vuitton. Hráči sa dozvedeli, že táto spolupráca sa zrealizuje v súvislosti s True Damage skinmi, konkrétne pre šampiónov Senna a Qiyana, ktoré navrhol Nicolas Ghesquière.

Skin šampióna Qiyana môžete vidieť na obrázkoch, ktorých zverejnenie oznamuje portál L2P Bomb, zatiaľ čo Senna bude k dispozícii až začiatkom roka 2020.

True Damage Qiyana Prestige Skin
zdroj: theverge.com

Skin bude dostupný iba počas eventu World 2019 Finals. Hráči budú musieť zbierať tokeny dokončením misií, neskôr tieto tokeny môžu vymeniť za odmeny v obchode, pričom konkrétne True Damage Qiyana Prestige Skin bude stáť 2000 tokenov. To znamená, že tento skin budete môcť získať iba so zakúpeným Event pass-om.

Louis Vuitton má pripravenú aj odmenu pre víťaza turnaja v Paríži. Ide o značkový kufrík, v ktorom si výherný tím odnesie majstrovskú trofej.

Zdroj: theverge.com, l2pbomb.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.