Lidl spustí e-shop na Slovensku už 7. októbra

Lidl spustí e-shop na Slovensku už začiatkom druhého októbrového týždňa, uvádza internetový portál Denníka N. Potraviny v ňom však nekúpime – teda aspoň zo začiatku.

Môžeme očakávať, že slovenský e-shop nemeckého reťazca obchodov sa bude podobať na český e-shop, ktorý funguje od roku 2017. Dostupný bude rôzny spotrebný tovar, napríklad oblečenie, vybavenie do domácnosti či záhrady a tak pod.

lidl logo
Zdroj: wikipedia.org

Generálny riaditeľ Lidla na Slovensku Matúš Gála v rozhovore povedal, že “online shop potravín je nefunkčný model”. V súčasnosti ho “z ich pohľadu nedovoľuje ekonomika”.

Okrem e-shopu by sa zákazníci mali tešiť aj na vernostný digitálny program Lidl Plus. Výhodný by mal byť obzvlášť pre pravidelných nakupujúcich, nakoľko ponúkne týždňové akcie, kupóny, stieracie žreby, online letáky a vyhľadávanie predajní. Napríklad v Rakúsku či Poľsku funguje Lidl Plus formou mobilných aplikácií.

Zdroj: dennikn.sk

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.