Oficiálny Marvel kryt od Samsungu – Zabudnite na eurové kryty z AliExpressu alebo z Wishu. Samsung totižto už pred nejakým časom uviedol do predaja oficiálne kryty zo špeciálnej edície Galaxy Friends x MARVEL. Pôvodne boli dostupné iba na modely Galaxy S10, S10+ a S10e, no už čoskoro sa ich ponuka rozšíri aj na rady A40 a A50.

Presnejšie ide o Smart Cover, ktorý po priložení krytu ku mobilnému telefónu odhalí “jedinečný obsah”. Pomocou technológie NFC sa vám zmení dynamická tapeta (živá animácia na uzamknutie displeja) a vizuálne témy (zmena dizajnu ikoniek či celkového menu). To všetko samozrejme závisí od toho, ktorý dizajn krytu si vyberiete.

Oficiálny Marvel kryt od Samsungu

Modely Galaxy S10, S10+ a S10e ich majú na výber viac – Iron Man, Captain America, Spider-Man, Marvel logo, Marvel comics či Avengers comics. Ponuka pre modely A40 a A50 je trochu ukrátená, no na výber máte z dizajnov Iron Man, Captain America, Spider-Man či Avengers.

Každý z týchto krytov má samozrejme svoje vlastné špeciálne tapety a témy, ktoré korešpondujú s hrdinom na danom dizajne. Animácie na uzamknutej obrazovke sa dokonca dajú samostatne nastavovať. Poslednou vymoženosťou krytu je stiahnutie mobilnej hry MARVEL Future Fight, ktorá sa spolu s ikonou SPECIAL objaví na uzamknutom displeji.

V hre MARVEL Future Fight máte na výber až zo 180 superhrdinov či zloduchov. Zahrať si ju samozrejme môžete aj bez krytu, keďže hru nájdete v službe Obchod Play ale aj na App Store pre telefóny s operačným systémom iOS.

Kryty nájdete na oficiálnej stránke Samsung s cenovkou 39,90€. Zatiaľ sa dajú kúpiť iba na Galaxy S10, S10+ a S10e, no už čoskoro prídu aj na A40 a A50.

Ktorý dizajn sa vám pozdáva najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: samsung.com/sk

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.