Nové filtre na Instagrame – AR

Facebook práve zaručil, že nové filtre na Instagrame nebudú musieť vytvárať oni. Budú to totižto za nich robiť používatelia.

Spoločnosť sprístupnila nástroj Spark AR – nástroj, ktorý stojí za každým AR efektom na platformách Facebooku. To, samozrejme, zahŕňa aj populárne Instagram filtre. Vytvárať ich môžete začať aj vy, a to stiahnutím aplikácie na tomto odkaze.

instagram logo
Zdroj: en.instagram-brand.com

Čoskoro bude pre všetkých dostupné aj prehliadanie efektov, vytvorených používateľmi. Sprístupnenie Spark AR verejnosti je vo fáze beta testovania, je teda možné, že vy jej súčasťou nie ste. Skontrolovať to môžete tým, že si otvoríte fotoaparát v Instagrame a prescrollujete sa až úplne doprava – za všetky filtre – kde by ste mali nájsť možnosť pozrieť si filtre, ktoré vytvorili členovia komunity.

Jednoduché by malo byť aj zdieľanie týchto filtrov. Keď vo svojom príbehu použijete svoj vlastný filter, ostatní ho budú môcť zdieľať na svojom príbehu, ich sledovatelia ho budú môcť zdieľať od nich atď. Pripravte sa teda, že čoskoro nimi bude zaplavený celý Instagram.

Zdroj: engadget.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.