Nový skladací mobil od Samsungu

Motorola len nedávno odhalila svoj véčkový smartfón RAZR. Ten prináša oldschoolový skladací dizajn, ktorý je celkom iný ako skladací mobil od Samsungu (Galaxy Fold) či Huawei (Mate X). Rozložený bude veľký ako klasický smartfón, no pri zložení bude mať štvorcový tvar. Na výšku teda bude omnoho kompaktnejší.

Ako uvádza Engadget, ešte pred oficiálnym predstavením novinky od Motoroly dal Samsung jasne najavo, že sami vyvíjajú vertikálne skladací smartfón.

samsung skladaci mobil
Zdroj: Wang Ben Hong (Weibo)

Netrvalo dlho a na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavili fotografie prototypu, ktorý vyzerá ako náčrty zverejnené na vývojárskej konferencii spoločnosti Samsung.

Ak je prototyp autentický, môžeme polemizovať o tom, či pôjde o high-end zariadenie, alebo „Galaxy Fold Lite„, teda o niečo lacnejší, ale menej výkonný variant skladacieho mobilného telefónu. Je však možné, že tento dizajn osloví väčšie množstvo potenciálnych zákazníkov, takže nižšia cenovka by mu prospela.

Zdroj: engadget.com, weibo.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.