Paušály operátora 4ka budú drahšie pre nových zákazníkov

Paušály operátora 4ka budú čoskoro drahšie, avšak len pre nových zákazníkov. Zmeny nadobudnú na platnosti 1. marca, dovtedy ostanú bez zmeny. Výber pre stálych zákazníkov však odteraz bude ešte výhodnejší a jednoduchší.

4ka natrvalo ruší rozdielne objemy dát v rôznych sieťach, vďaka čomu bude jej ponuka rovnako výhodná pre tých, ktorí sa pohybujú v jej pokrytí, alebo v pokrytí jej obchodného partnera. Toto skvalitnenie ponuky prinesie väčší komfort zákazníkom a paradoxne, bude znamenať aj úsporu v ich peňaženkách.

To, že ide o krok správnym smerom ukázala i zvýhodnená ponuka NAJVIAC, počas ktorej od septembra 2019 operátor na skúšku umožnil svojim zákazníkom dátovať okrem vlastnej siete aj v 3G sieti svojho obchodného partnera.

„Zákazníci začali dáta v národnom roamingu využívať v porovnaní s predchádzajúcim obdobím násobne viac. V prípade SLOBODY 100+ bol nárast 44 %, pri SLOBODE 300+ to bol 94 % nárast, najviac zjednotenie dát ocenili zákazníci využívajúci SLOBODU ∞ +, ktorí dátovali v národnom roamingu o 292 % viac a zákazníci SLOBODA DÁTA, kde išlo o rekordný nárast objemu prenesených dát až o 507 %,“
hovorí vedúci produktového oddelenia 4ky Marek Jánošík

Dátový paušál 4ka
Zdroj: androidportal.sk

Sloboda dátovať naozaj všade?

Krátko pred Vianocami oslovil operátor svojich dátujúcich zákazníkov aj prieskumom, v ktorom zisťoval nielen spokojnosť, ale aj názor na budúcnosť svojich dátových paušálov. 87 % zákazníkov jednoznačne povedalo, že je za zachovanie zjednotených dát, aj keby operátor musel zvýšiť cenu. Za návrat k pôvodným produktom za pôvodné ceny bolo len 11 % zákazníkov. 

To, že nová ponuka vylepšených produktov si našla svoje miesto na trhu, ukazuje aj 106-percentný nárast predaja nových paušálov SLOBODA+.

4ka preto pridáva natrvalo k svojim novým paušálom dáta v 3G sieti obchodného partnera. Naši zákazníci tak nebudú musieť riešiť, či sa nachádzajú v našej sieti, alebo mimo nej. Slobodu dátovať majú všade.

Navyše sme sa rozhodli oceniť všetkých tých, ktorí v zvýhodnenej ponuke NAJVIAC vyskúšajú výhody dátovania po celom Slovensku. Aj naďalej za paušály budú platiť nezmenené ceny, za podmienky ich automatickej obnovy,“
vysvetľuje produktová manažérka Andrea Čagalová.

Zvýhodnenú ponuku NAJVIAC operátor zároveň predĺžil až do konca februára. Všetci, ktorí do 29. 2. 2020 vrátane využijú zvýhodnenú ponuku NAJVIAC a aktivujú si niektorý z nových paušálov SLOBODA+ alebo SLOBODA DÁTA dostanú ho počas doby platnosti zvýhodnenej ponuky za nezmenenú cenu počas plnenia podmienky jeho automatickej obnovy v každom po sebe nasledujúcom kalendárnom mesiaci.

Pre zákazníkov, ktorí sa pre SLOBODU+ alebo SLOBODA DÁTA rozhodnú až po 1. marci, bude platiť nová, mierne navýšená cena, avšak len o dve eurá viac

V rámci kampane NAJVIAC dosiahla priemerná spotreba dát v SLOBODA+ v národnom roaming 2,7 GB dát. Na rovnakú spotrebu by v pôvodnom portfóliu bolo potrebné k paušálu SLOBODA+ aktivovať až 2 balíky GIGA. Verný zákazník tak oproti pôvodnej ponuke môže ušetriť až 4 eurá.

Zdroj: TS 4ka

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.