Twitch už niekoľko rokov ponúka funkciu predplatiteľov, ktorá pomáha tvorcom sa ich záľubou aj živiť. Toto predplatné stojí 4,99€ na mesiac, no v septembri prichádza každoročne očakávaná akcia SUBtember. Čo to znamená?

Čo je to SUBtember?

Pre nás to znamená, že za predplatné nezaplatíme plnú sumu, no len 2,49€ na mesiac. Samozrejme, po septembri sa nám začne z karty strhávať 4,99€, preto nezabudnite na vypnutie automatického predplatného.

SUBtember
Zdroj: blog.twitch.tv

Čo nám predplatné ponúka?

Každý streamer má svoje unikátne emotikony, ktoré môžeme používať na celom Twitch.tv. Taktiež budeme mať v jeho chate pred menom unikátnu ikonku. Okrem toho je tu mnoho ďalších skvelých vychytávok ako to, že sa nám nebudú zobrazovať reklamy, budeme môcť písať v chate iba pre subscriberov, budeme si môcť pozerať záznamy streamov, ktoré autor zamkol atď.

Čo ešte môžeme získať?

Okrem bežných zliav tohtoročný SUBtember ponúka aj mnoho ďalších akcií. Prvou je to, že samotný Twitch bude chodiť po náhodných kanáloch a dávať ľuďom predplatné, preto sa určite snažte tento mesiac pozerať čo najviac, nech vám nič neunikne.

Okrem toho sa do sveta živých vysielaní pridáva aj Subway – sponzor tohtoročnej septembrovej akcie, kde na svojom kanáli vysiela spolu s mnohými zahraničnými streamermi a zaujímavými osobnosťami.

SUBtember
Zdroj: wikipedia.org

Okrem toho, keď posielate podporu autorom pomocou bitov (platená funkcia Twitchu, niečo ako peňažné dary), tak Subway streamerom prihodí 10%. To však funguje len pri desiatich bitoch, ktoré si môžeme zakúpiť priamo v chate. Ak ste ich ešte nekupovali, tak dokonca to teraz bude aj s veľkou zľavou.

Čo z toho majú streameri?

Nebojte sa, streamer dostane plnú sumu, takú, ako by dostal aj za predplatné za 4,99€. Túto akciu tento rok sponzoruje Subway a preto si Twitch môže dovoliť vyplácať tvorcom viac. Akcia však neplatí na predplatné vyšších úrovní. Predplatné môžete aktivovať priamo na profile live streamerov.

Akcia trvá už od 3. septembra a ukončená 24. septembra. Akým spôsobom ju využijete? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitch.tv

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.