Red Bull TV

Nekonečné dni v obývačke, na televíznych a VOD platformách rotuje stále to isté a vy máte chuť na niečo nové? Ponorte sa do sveta Red Bull TV, kde na vás čakajú stovky dokumentov a sérií, adrenalínových expedícií, športových videí a filmov mapujúcich kultúrne a hudobné fenomény.

To svoje si v ponuke nájdu všetci – tanečníci, dobrodruhovia, cestovatelia, nadšenci prírody, freeridingu, surfingu, motošportov, ale aj marketéri či vyznávači krátkych akčných klipov. Pri takmer všetkých filmoch sú k dispozícii anglické titulky, a niektoré majú aj českú verziu titulkov. Stiahnite si aplikáciu – Google Play / App Store – pohodlne sa usaďte a užite si filmový svet zadarmo a bez registrácie. Jediné čo potrebujete je internetové pripojenie.

Na začiatok odporúčame malú intenzívnu ochutnávku, ktorou je 10-minútový film The World of Red Bull 2019 RISE. Prevedie vás tými najlepšími príbehmi minulého roka. Viac info nájdete aj na webe RedBull.sk, kde sa cez ponuku v menu dostanete priamo na TV.

Zdroj: TS

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.