Aj keď veľa produktových uvedení na trh bolo preložených na neurčito, technologický gigant Samsung to s novým koronavírusom nevzdáva. Spoločnosť má na zozname najnovší Galaxy Fold 2 a dočkať by sme sa ho mali koncom leta.

Novinka by mala byť lacnejšia a lepšia ako jeho predchodca, ale podarí sa výrobcom odstrániť všetky chyby z minulosti? K dnešnému dňu poznáme ďalšie špecifikácie a niekoľko nových podrobností.

samsung galaxy fold 2
Zdroj: gadgets.ndtv

Aká bude cena nového Samsung Galaxy Fold 2?

Nový model by nám mal Samsung predstaviť už v auguste, avšak produkt sa začne dodávať až niekedy v septembri. Cenovo sa od svojho predchodcu trochu pozmení a namiesto 1980 dolárov bude Galaxy Fold 2 stáť približne 1880 dolárov.

Ak sa vám zdá cena stále vysoká, tu máte dôvod. Vo vnútri krabice totiž nájdete stylus, ktorý poznáme z radov Galaxy Note. Výrobca myslel aj na rôznorodosť vo farbách a zaobstarať si ho budeme môcť v čiernomzlatom, striebornommodrom a dokonca aj ružovom prevedení.

Tento miniatúrny tablet dokáže naozaj veľa zaujímavostí a nechýba ani funkcia “multitaskingu”. Patríte medzi tých, ktorí veľmi radi robia viacero činností naraz? Samsung Galaxy Fold 2 vám takéto niečo ponúkne a pri plnení úloh si budete môcť otvoriť viacero okien naraz.

samsung galaxy fold 2
Zdroj: phonearena.com

Bližšie špecifikácie

Hlavný displej údajne meria 7,59″ s rozlíšením 1689 x 2213. Pokrytý bude ultra tenkým sklom, rovnako ako je to aj pri novom skladacom smartfóne Galaxy Z Flip. Obnovovacia frekvencia by mala byť na úrovni 120 Hz. Vylepšená bude aj sekundárna (predná) obrazovka, ktorá by mala mať 6,23″ s rozlíšením 819 x 2267 a obnovovacou frekvenciou 60 Hz.

Hlavná kamera na zadnej strane zažíva inováciu, a tak sa dočkáme 64 Mpx senzoru, ku ktorému tvorcovia pripoja 12 Mpx a 16 Mpx moduly. Takáto kombinácia značí rázne vylepšenie a kvalitou sa bude úroveň fotoaparátu pohybovať medzi Galaxy S20 a S20+.

Juhokórejská spoločnosť sa snaží napredovať, čo sa im v niektorých prípadoch darí. Naposledy uviedol Samsung na trh skladací smartfón Galaxy Z Flip, a ako môžeme vidieť, pri skladacom patente ostávajú. Pripravované obojživelné smart zariadenie sľubuje oveľa viac zábavy ako jeho predchodca, ale to nám oficiálne potvrdí až koniec tohto leta.

Čo hovoríte na bližšie špecifikácie pripravovaného Samsung Galaxy Fold 2? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: gsmarena.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.