Samsung nám síce odhalí svoje nové vlajkové lode Galaxy S2011. februára 2020 na tlačovej konferencii v San Franciscu, ale už teraz na ne lákajú svojich záujemcov. Európania, ktorí si predobjednajú z nových modelov Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra, dostanú od čínskeho výrobcu malý darček. A ak ho chcete získať, stihnúť to musíte do 8. marca 2020.

Okrem iného Samsung plánuje na trh uviesť ich prvý skladací smartfón, ktorého predobjednávky by mali začať niekedy okolo 14. februára. Podrobnosti o tomto modeli Samsung Galaxy Z Flip sa však dozvieme až na spomínanej konferencii, kde nám okrem toho predstavia aj nové slúchadlá Galaxy Buds+.

Cena slúchadiel bude okolo 150 eur, ale Samsung nám ich ponúka skoro zadarmo. Stačí si k tomu objednať ich najnovší smartfón a slúchadlá Galaxy Buds+ sú vaše.

Samsung Galaxy S20
Zdroj: samsung.com

Aké parametre budú mať najnovšie modely Samsung Galaxy S20?

Reč je presne o troch nových zariadeniach – Samsung Galaxy S20, Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra. Vo výzore by ste medzi nimi veľké rozdiely hľadali len márne, ale ich odlišnosť bude vyjadrená hlavne v umiestnení hlavných fotoaparátov.

V základnej verzii by mal byť  hlavný snímač s 64 Mpx rozlíšením, ale pri Galaxy S20 Ultra by to mali tvorcovia posunúť o level vyššie. Obsahovať by mal až 108 Mpx rozlíšenie, pričom mu budú robiť spoločnosť ToF snímač, 12 Mpx fotoaparát so širokouhlým objektívom a 48 Mpx senzor s teleobjektívom.

Vnútro taktiež poteší, pretože tvorcovia tohto kúsku technológie si pre nás pripravili silnú batériu. Model S20 by mal disponovať 4000 mAh batériou, S20+ 4500 mAh batériou a 20 Ultra až 5000 mAh batériou. Nechýba ani rýchle bezdrôtové nabíjanie, čipset Exynos 990 (minimálne), 12 GB RAM a maximálna kapacita úložiska 1 TB.

Samsung galaxy s20
Zdroj: samsung.com

Odhadovaná cena nových vlajkových modelov

Čo sa týka ceny, Samsung Galaxy S20 by mal stať v 4G verzii okolo 899 eur a 999 eur v 5G prevedení. Samsung Galaxy S20+ by mal byť v oboch verziách drahší o 100 eur. Koľko bude stáť Ultra, to ešte nevieme, ale všetko sa dozvieme už 11. februára 2020.

Uspeje Samsung s novými vlajkovými modelmi? Páči sa vám krok juhokórejského giganta, ktorý do predobjednávky pribalí aj veľmi kvalitné slúchadlá? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: gmsarena.com

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.