Ako by tomu bolo, keby na verejnosť neunikli informácie o niektorom z vlajkových modelov. To isté sa stalo aj v spoločnosti Samsung, ktorý pravdepodobne omylom odhalil nový dizajn smartfónu Galaxy Note 20.

Juhokórejský technologický gigant sa prezradil úplne sám a na svojej webovej stránke ukázal niečo nevídané. V kategórii “odmeny” pridali grafiku, na ktorej vidíme tri modely – dva z nich sú Samsung Galaxy S10 Plus a Galaxy S20. Ale medzi nimi taktiež vidíme aj niečo nové. Zariadenie, ktoré sme ešte nikdy predtým nevideli.

Samsung galaxy note 20
Zdroj: sammobile.com

Pozeráme sa na dizajn smartfónu Samsung Galaxy Note 20?

Tenší rám naznačuje, že ide o technologicky vyspelejší kúsok, ako sú tie, ktoré poznáme. Okrem toho má hranatejšie kraje, čo je pri rade smartfónov Note úplne prirodzené. Na fotografii síce nevidíme všetky potrebné detaily, ale je tu však jedno obrovské odhalenie.

No netreba zabúdať, že celá grafika môže byť stále len ilustráciou Samsungu. Ale kto by uverejnil na svojej webovej stránke dva skutočné modely a jeden fiktívny by zaradil presne do stredu?

Možná podoba Galaxy Note 20

Kde sa nachádza predný fotoaparát?

Vynechané detaily pravdepodobne zahŕňajú odpoveď na moju otázku, ale odkedy sa v Samsumgu dáva predná kamera do horných rohov? Od tohto dizajnu už výrobca upustil. A čo viac, do dnešných dní boli po väčšine prípadov predné kamery situované v strede alebo viac do pravej strany. Je teda možné, že tentokrát Samsung vsadil na úplne nový dizajn a bude kamera na ľavej strane?

Druhou možnosťou je spomínaná technologická vsuvka, ktorá bude umiestnená pod displejom v hornej časti. Takéto niečo by dalo predným fotografiám širší záber a navyše by to ušetrilo miesto na prednej strane smartfónu, kde je najpodstatnejší displej.

Ak sa skutočne pozeráme na dizajn nového Samsungu, vyzerá to zaujímavo a nič podobné sa na trhu ešte neobjavilo. Príchod nových aktualizácií očakávame v nadchádzajúcich mesiacoch, a to presne v auguste 2020.

Odhalil nám Samsung dizajn ich nového modelu Galaxy Note 20 alebo ide o ilustračnú fotku, ktorú si výrobca vyrobil? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: sammobile.som

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.