Samsung spustil špeciálnu akciu

Samsung spustil špeciálnu akciu. Pri kúpe vybraných zariadení Galaxy dostanete mikinu z limitovanej edície.

Bratislava, 16. decembra 2019 – Samsung spustil vo svojich kamenných predajniach v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach akciu. Ak si zákazník kúpi jeden z modelov Galaxy S10 (S10e, S10, S10+) alebo Galaxy Note10 (Note10, Note10+), dostane k nákupu priamo v predajni mikinu z limitovanej edície Bratiska. Akcia trvá do 31. decembra 2019 alebo do vyčerpania zásob.

Limitovaná edícia mikín bola vytvorená módnou značkou Bratiska na smartfóne Samsung Galaxy Note10 a zachytáva kresby ikonických stavieb zo všetkých kútov Slovenska, ktoré navrhli v rámci súťaže Slováci. Súčasťou kresby je preto železničná stanica vo Svite, Dóm sv. Alžbety v Košiciach, kalvária v Banskej Štiavnici, liečebný dom Machnáč v Trenčianskych Tepliciach, Slovenský národný archív a Oravský hrad.

Keďže je akcia limitovaná termínom aj počtom kusov, je potrebné sa poponáhľať. Za jedno kúpené zariadenie dostane záujemca len jednu mikinu.

Zdroj: TS Samsung

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.