Smartfón OnePlus 8 Pro a jeho displej

Pripravovaný smartfón OnePlus 8 Pro sa opäť chystá poraziť konkurenciu. Konkrétne budú chvíľu zaostávať ako Apple, tak aj Samsung. Ich smartfóny sú síce známe úžasnými displejmi, no ani tie sa nevyrovnajú novému AMOLED panelu od OnePlus.

Vďaka portálu True-Tech sa k nám dostáva uniknutá fotografia zo softvérových nastavení novej vlajkovej lode. Tá nám odhaľuje, že OnePlus 8 Pro bude mať displej s rýchlosťou obnovenia až 120Hz. To je dvojnásobok bežných 60Hz. Ako môžete vidieť nižšie, dostupné je aj optimálne nastavenie 90Hz, keďže veľká rýchlosť obnovenia spotrebúva väčšie množstvo energie.

oneplus 8 pro
Zdroj: true-tech.com

Na predchádzajúcich modeloch OnePlus 7 a 7T sa nachádzala možnosť 90Hz, sme teda zvedaví, aký veľký rozdiel spraví 30 hertzov navyše.

Rýchlosť obnovenia displejov je jednou z hlavných tém všetkých vlajkových lodí pre rok 2020. Už čoskoro uvidíme prvé smartfóny od Samsungu s iným počtom Hz ako 60. Juhokórejský gigant rovno rozrazí dvere dvojnásobkom, teda tiež displejom so 120Hz.

Zdroj: true-tech.com, 9to5google.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.