Špecifikácie Samsung Galaxy M21, M31 a M41

Séria smartfónov Samsung Galaxy, teda aspoň diskusie o nich, sa často točia okolo písmenka “S” či slovíčka “Note”. Tieto dve rady však ani zďaleka nie sú tým jediným, čo juhokórejský technologický gigant ponúka. Na trhu sú veľmi silné aj iné modely smartfónov, ktoré sa vďaka nižšej cene predávajú v omnoho väčších počtoch. Čo v tejto cenovej kategórii uvidíme najbližšie? To nám odhalili uniknuté špecifikácie Samsung Galaxy M21, M31 a M41, ktoré sú nasledovné:

samsung
Zdroj: androidcentral.com

Samsung Galaxy M21

Nový Galaxy smartfón s označením M21 bude poháňať procesor z vlastnej výroby SamsunguExynos 7609 – ktorému budú pomáhať 4GB RAM. Podobne ako pri M20, aj novinka bude mať duálny fotoaparát. Zvyšuje sa však jeho kvalita.

Zadná strana mobilného telefónu bude vybavená klasickým 24Mpix senzorom a 5Mpix hĺbkovým senzorom. Vďaka hĺbkovému senzoru bude smartfón lepšie rozpoznávať okraj subjektu pri fotení v portrétovóm režime.

Samsung Galaxy M31

V tele Samsungu Galaxy M31 sa bude ukrývať procesor od inej známej spoločnosti. Dostatočný výkon nám ponúkne čip Qualcomm Snapdragon 665, ktorý bude spolupracovať s tentokrát 6 GB RAM. Jeho predchodca s označením M30 pritom poháňal Exynos 7904.

samsung galaxy m30
Zdroj: gadgetbythenepal.com

Čo sa fotoaparátov týka, očakáva sa tentokrát trojité rozloženie senzorov na zadnej strane. Hlavný fotoaparát by mal mať až 48Mpix, pričom dopĺňať ho budú 12Mpix širokouhlý senzor a 5Mpix hĺbkový senzor. Ako uvádza portál Gizmochina, momentálne nie je jasné, či bude pre primárny fotoaparát použitý starší senzor od Sony, alebo nový, tentokrát priamo od Samsungu – s označením S5KGM1.

Samsung Galaxy M41

Nový Galaxy M41 bude poháňať čip Exynos 9630. V základnej variante bude ponúkať 6GB RAM, pričom sa opäť očakáva trojitý fotoaparát.

Hlavný senzor by mal mať 64Mpix, sekundárny širokouhlý 12Mpix a 5Mpix bude mať hĺbkový senzor. Nový model nahradí predchádzajúcu M40, ktorú poháňal Snapdragon 675.

Na záver chceme podotknúť, že informácie neboli oficiálne potvrdené. Sú teda predmetom debát, pričom finálne špecifikácie trojice smartfónov sa môžu líšiť. Únik pochádza z Twitteru:

Čo na smartfóny Samsung Galaxy M21, M31 a M41 vravíte? Lákajú vás? Napíšte nám do komentárov, či v roku 2020 zvážite kúpu niektorého z nich.

Zdroj: gizmochina.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.