Vianočná ponuka Orange 2019

Vianočná ponuka Orange 2019 prinesie od 25. októbra veľké výhody pre balíky Love, ušetrí stovky eur a klientom rozdá dáta zadarmo. Informácie pochádzajú zo stretnutia s novinármi, ktoré sprostredkoval portál Živé.

Dáta zadarmo

Pre všetkých klientov, ktorí sú členmi skupín Navzájom zadarmo, prináša Orange dáta zadarmo. Ako operátor uviedol na stretnutí, ak pošlete SMS správu v tvare 3GB na telefónne číslo 969, budete môcť celkovo získať až 18 GB dát zadarmo. Aktivácia bonusových dát bude možná aj cez aplikáciu Môj Orange.

Po aktivácii však nedostanete všetky dáta naraz. Miesto toho dostanete 3 GB dát mesačne v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov. Táto ponuka platí pre zakladateľa aj členov programu Navzájom zadarmo.

Ak si v priebehu vianočnej ponuky vezmete zariadenie k Paušálu Go či balíku Love, získate ďalších 10 GB dát mesačne po dobu nasledujúcich šiestich mesiacov. Pre zariadenie k Paušálu Go Biznis to bude až na deväť mesiacov. To platí pre nových aj existujúcich zákazníkov.

Vianočná ponuka Orange 2019
Zdroj: canoebratislava.sk

Zľavy

Vianočná ponuka Orange 2019 sa oplatí aj pre nových zákazníkov. Pokiaľ si počas nej vezmete Paušál Go s pevným internetom, okrem klasického bonusu získate extra zľavu vo výške 100 €. Ak si k paušálu a internetu pridáte aj televíziu, zľava sa navýši na 150 €.

Zľavu budú môcť získať aj existujúci zákazníci, a to rozšírením aktuálneho výberu služieb. Ak si k existujúcej službe pridáte ďalšiu (pokiaľ ešte nemáte všetky tri), taktiež získate bonus na nové zariadenie vo výške 100 alebo 150 €.

Balíky

Orange tiež predostrel výhodný balík Love. Ak si ho zákazník poskladá z populárneho Paušálu Go 30 € (12 GB dát), Balíku starostlivosti (bezplatné hovory na zákaznícku linku, bezplatné vydanie PUK kódu či SIM karty alebo zmena telefónneho čísla), internetu Home Optimal Fiber (300/30 Mbit/s) a TV balíku Home Optimal TV (82 kanálov), za všetko dokopy bude platiť 51 eur mesačne. Bežná cena mimo vianočnej ponuky by bola 58 eur. V priebehu dvoch rokov tak zákazník ušetrí 168 eur.

K tomuto balíku Love zákazník taktiež dostane zľavu na zariadenie vo výške 336 eur (dotácia k paušálu so službou Balíček starostlivosti je 186 eur, dotácia k balíku Love je 150 eur). Efektívna zľava po sčítaní bonusov je teda v priebehu dvoch rokov 504 eur.

Zdroj: Orange, zive.sk

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.