Xiaomi Mi MIX 4

Čínsky portál CNMO odhaľuje viaceré informácie o smartfóne Xiaomi Mi MIX 4.

Ako uvádza portál GizmoChina, správy nasvedčujú, že novinka sa v Číne začne predávať už koncom tohto mesiaca. Aj keď to stále nie je isté, znamená to, že oficiálne predstavenie by malo byť za rohom. Čo všetko teda už pred odhalením Mi MIX 4 vieme?

Predchádzajúce úniki odhalili monštruóze technické špecifikácie. Smartfónu z keramiky bude dominovať veľký 2K displej, pričom pohánať ho bude 8-jadrový Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Ďalšie veľké čísla prichádzajú v podobe 12GB RAM a 1TB interného úložiska. Očakáva sa tiež prítomnosť 5G.

Zdroj: udn.com

Čo sa týka nových informácií, dozvedeli sme sa, že Mi MIX 4 bude mať tzv. “waterfall display“, teda extrémne zahnutý displej. Panel bude popritom až 90Hz, čo znamená, že by mal pôsobiť plynulejšie ako klasický 60Hz displej. Na zadnej strane zasa nájdeme až 100MP fotaparát, ktorý Xiaomi vyvíja v spolupráci so Samsungom. Predný fotoaparát by mal byť umiestnený vo vyskakovacom mechanizme.

Tento výkon si bude vyžadovať množstvo energie, ktorú by mala zabezpčiť veľká batéria a možnosť rýchleho 40W nabíjania.

Zdroj: gizmochina.com

Tagy:
About the Author

Life isn't as serious as it seems.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.