Xiaomi v spolupráci s Avengers

Xiaomi prichádza so skvelou novinkou pre všetkých filmových a komixových nadšencov! Do predaja sa čoskoro dostane nová edícia mobilného telefónu Xiaomi Redmi K20 Pro, ktorá bude inšpirovaná práve známymi Marvel hrdinmi. Ako vyzerá Xiaomi v spolupráci s Avengers?

Jediný smartfón

Táto špeciálna edícia bude zatiaľ len na jednom telefóne, a to Xiaomi Redmi K20 Pro. Ide o zariadenie, ktoré je novinkou, pričom u nás sa ešte stále nedá zohnať. V Číne je však na trhu už niečo vyše mesiaca. Klasický telefón bez Avengers edície má cenovku okolo 350 €.

Xiaomi Avengers
Zdroj: gsmarena.com

Bude Avengers edícia aj u nás?

Oficiálne určite nie, keďže Xiaomi oznámilo, že táto edícia sa bude predávať len na ich domácej pôde, čiže v Číne, a aj to v limitovanom počte. Avšak, každý pravý fanúšik Marvelu a Avengers si určite dokáže nový špeciálny smartfón nájsť na rôznych bazároch, samozrejme, za menší príplatok. Tu však treba byť opatrný a vyhnúť sa podvodníkom.

Nejedná sa tu úplne len o telefón, ale o celé balenie, ktoré si kupujeme. Každá jedna vec je obrandovaná, čiže napríklad aj krabica, v ktorej sa mobil nachádza. K mobilu dostávame taktiež kryt, na ktorom môžeme vidieť decentné logo Avengerov, a samotný telefón, ktorého dizajn je inšpirovaný oblekom Iron Mana. Taktiež by v mobile mali byť továrne už rôzne pozadia Avengerov.

Xiaomi Avengers
Zdroj: gsmarena.com

Čo hovoríte na túto kombináciu? Myslíte si, že Xiaomi v spolupráci s Avengers sa podarilo, alebo je to fraška? Napíšte nám do komentárov.

Zdroje: gsmarena.com, mojandroid.sk

Tagy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *