
- TechPit.sk
- Android mobily
- Xiaomi
- Redmi Note 11 SE (India)

XiaomiSmartfón
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India) je typ „smartfón“ uvedený august 2022. Hlavné parametre: uhlopriečka 6,4″, obnovovacia frekvencia 60 Hz, čipset Mediatek MT6785V/CD Helio G95, RAM 8 GB.
6,8Hodnotenie
Displej6,5
Fotoaparát7,0
Batéria6,0
Výbava4,6
cenové rozpätie270–330 €
6,4″Uhlopriečka
60 HzObnovovacia frekvencia
Helio G95Čipset
8 GBRAM
64 MPHlavný fotoaparát
5 000 mAhKapacita batérie
33 WKáblové nabíjanie
179 gHmotnosť
Parametre
Postavenie medzi: smartfóny z roku 2022
Uhlopriečka · 6,4″Spodných 16 %Obnovovacia frekvencia · 60 HzSpodných 21 %RAM · 8 GBTop 41 %Hlavný fotoaparát · 64 MPTop 16 %Kapacita batérie · 5 000 mAhTop 42 %Káblové nabíjanie · 33 WTop 46 %Hmotnosť · 179 gTop 14 %
V porovnaní s modelmi (smartfóny) z roku 2022. Pruh ukazuje podiel modelov, ktoré prekonáva.
v porovnaní s ostatnými (smartfóny)
Prečo je Redmi Note 11 SE (India) dobrá voľba?
Hlavný fotoaparát: 64 MPlepšie ako 85 % modelov (smartfóny)
Hmotnosť: 179 glepšie ako 86 % modelov (smartfóny)
Jemnosť: 409 ppilepšie ako 80 % modelov (smartfóny)
Slabé stránky
Odolnosť voči vode (IPx): IPx3slabšie ako 94 % modelov (smartfóny)
Uhlopriečka: 6,4″slabšie ako 84 % modelov (smartfóny)
Obnovovacia frekvencia: 60 Hzslabšie ako 100 % modelov (smartfóny)
Úložisko (max.): 128 GBslabšie ako 81 % modelov (smartfóny)
Parametre
Kompletné parametre
Dizajn
- Hmotnosť
- 179 g
- Hrúbka
- 8,3 mm
- Výška
- 160,5 mm
- Šírka
- 74,5 mm
- Odolnosť voči vode (IPx)
- IPx3
- Ochrana skla
- Corning Gorilla Glass 3
- Farby
- Thunder Purple, Cosmic White, Shadow Black, Bifrost Blue
Displej
- Uhlopriečka
- 6,4″
- Panel
- Super AMOLED
- OLED panel
- Áno
- Rozlíšenie (šírka)
- 1 080 px
- Rozlíšenie (výška)
- 2 400 px
- Jemnosť
- 409 ppi
- Obnovovacia frekvencia
- 60 Hz
- Maximálny jas
- 1 100 nits
- Pomer displeja k telu
- 83,5 %
Výkon
- Výrobný proces
- 12 nm
- Jadrá CPU
- 8
- Frekvencia CPU
- 2,05 GHz
Pamäť
- RAM
- 8 GB
- Úložisko (max.)
- 128 GB
- Úložisko (základ)
- 64 GB
- Slot na pamäťovú kartu
- Áno
Fotoaparát
- Hlavný fotoaparát
- 64 MP
- Clona (hlavný)
- f/1,9
- Zadné fotoaparáty
- 2
- Optická stabilizácia
- Nie
- Ultraširokouhlý fotoaparát
- Áno
- Teleobjektív
- Nie
- Max. video
- 4K
- Snímková frekvencia 4K
- 30 fps
- Predný fotoaparát
- 13 MP
- 4K video selfie
- Nie
Batéria
- Kapacita batérie
- 5 000 mAh
- Typ batérie
- Li-Po
- Káblové nabíjanie
- 33 W
- Nabité za 30 min
- 54 %
- Bezdrôtové nabíjanie
- Nie
Konektivita
- 5G
- Nie
- eSIM
- Nie
- Dual SIM
- Áno
- Wi-Fi
- Wi-Fi 5
- Bluetooth
- 5
- NFC
- Áno
- USB
- USB Type-C 2.0
- Verzia USB
- 2
- Satelitná navigácia
- GLONASS, GALILEO, BDS
Funkcie
- Stereo reproduktory
- Áno
- 3,5 mm jack
- Áno
- Čítačka odtlačkov
- Na boku
- Senzory
- Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, compass
Parametre pochádzajú od výrobcov a z otvorených databáz a sú zjednotené do jedného formátu; pred kúpou si detaily overte u predajcu.
Porovnanie
Porovnať Redmi Note 11 SE (India) s
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsVivo T1 Pro6,86,9
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsTecno Pova 4 Pro6,86,9
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsOPPO A976,86,9
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsVivo V25e6,87,0
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsMotorola Moto G826,87,0
vs
Xiaomi Redmi Note 11 SE (India)vsInfinix Note 12 VIP6,87,0Vo výberoch
Android mobily: 3,5 mm jack + OLED panel403Android mobily: Slot na pamäťovú kartu + OLED panel541Android mobily: NFC + 3,5 mm jack1 021Android mobily: Kapacita batérie od 5 000 mAh + OLED panel1 055Android mobily: NFC + slot na pamäťovú kartu1 352Android mobily: Kapacita batérie od 5 000 mAh + 3,5 mm jack1 701Android mobily: Kapacita batérie od 5 000 mAh + NFC1 793Android mobily: Kapacita batérie od 5 000 mAh + slot na pamäťovú kartu2 011







